תקנון ותנאי שימוש

תקנון ותנאי שימוש באתר

 1. שימוש באתר הינו על אחריות/ה הגולש/ת בלבד. אין המנהלים/ות והעורכים/ות לרבות כל אנשי/נשות המקצוע אחראים על כל הוראה ו/או ייעוץ ו/או עצה ו/או הכוונה המופיעה באתר. 
 2. אין לראות ו/או ללמוד מעצה ו/או הכוונה ו/או מאמר מקצועי ו/או כל דבר שנכתב ו/או נאמר בסרטון או כל כלי מדיה המופיע באתר, כתחליף לייעוץ ו/או טיפול מקצועי.
 3. כלל המוקדים שאנו מפעילים ונפעיל הנקראים ענ"ד והקו החם, לרבות בכל אמצעי מדיה כמו ווטסאפ הם לא 'טיפול פסיכולוגי' ואינם תחליף. אלא מתן עזרה ראשונה בלבד, הינם למטרת אוזן קשבת, הפגת בדידות, שחרור רגשי בלבד.
 4. מסלולי ההתנדבות כפי שהם מופיעים באתר עשויים להשתנות בהתאם להחלטת ההנהלה בכל רגע נתון בו תתקבל ההחלטה אנחנו נפעל לעדכון האתר על כך בהזדמנות הראשונה, אך אין זה מחייב אותנו לשנות באופן מידי. יחד עם זאת נתחייב לעדכן כל מתנדב/ת על השינוי בדבר מסלול ההתנדבות טרם תחילת השיבוץ.
 5. יתכן ובאתר יופיע בדרך בה לא שמנו לב פנייה המשתמעת שהיא כלפי זכר ו/או נקבה. אין זה אלא מטעמי נוחות של הכותב/ת ו/או העורך/ת ולכן אם שמתם/ן לב לפנייה כזאת והיא מפריעה ו/או עשויה לפגוע ברגשות של מי מכם/ן. תפנו אלינו ונדאג לטפל בנושא.
 6. העמותה משתדלת לפעול מאידאולוגיה של רגישות תרבותית ולכבד כל אדם באשר הוא ללא הבדל דת ו/או גזע ו/או מין.
 7. שימוש בזכויות יוצרים: אנחנו עושים ככל שביכולתינו לא לעלות תכנים המוגנים בזכויות יוצרים. במקרה ובו נפלה בידינו טעות והעלינו תמונה ו/או כל דבר שעשוי לפגוע בזכויות יוצרים נשמח לטפל בזה באופן מידי. תוכלו לפנות אלינו בטופס יצירת קשר ונפעל לתקן זאת במהרה.
 8. כלל המתנדבים/ות בארגון ככלל עוברים הכשרה והדרכות ומעקב אחר אופן הטיפול שלהם/ן בפניות. במידה וקיבלתם מענה שלא תואם לציפיות שלכם/ן נשמח לשמוע על כך בטופס יצירת קשר ולטפל בזה בהקדם.
 9. שימו לב: בשלב זה התרומות טרם מוכרות למס הכנסה לפי סעיף 46. אנחנו עובדים על כך ומקווים כי כבר בזמן הקרוב נוכל לקבל את האישור. יחד עם זאת הארגון פועל תחת שקיפות מלאה ולארגון אישור המצאת מסמכים ועדכון על ההכנסות וההוצאות בארגון.
 10. נתונים: כלל הנתונים המופיעים באתר לרבות מספר המתנדבים/ות, מספר פניות לארגון, ו/או מספר מלגות ו/או כל מספר ונתון המופיעים באתר, עשויים להשתנות בכל עת. אנחנו עושים מאמצים מרובים לעדכן את האתר מעת לעת אך עושים זאת ככל שזה מתאפשר ולכן אין לראות את הנתונים האלה מדויקים ומעודכנים בכל עת.
 11. ככלל כל פרט ומידע אליו כלל הגורמים בארגון 'מקשיבים' נחשפים כולל המתנדבים/ות החונכים/ות לרבות בכל מסלולי ההתנדבות ו/או ההנהלה ו/או המזכירות וכלל האגפים השונים. הינם חסויים ונשמרים בדיסקרטיות רבה. אך במקרה של חשד לאובדנות על פי שיקול דעת של מתנדב/ת בזמן הפנייה איננו מחויבים לשמור על דיסקרטיות ופרטיות בכל מה  שקשור להצלת חיים וסיוע במצב חירום. כמובן שאנחנו נפעל מתוך שיקול דעת הגיוני וסביר לטובת הפונה. ומלבד אנשי/נשות מקצוע שקשורים בהצלת חיים אנו לא נמסור פרטים נוספים.
 12. בכל פנייה שהיא הקשורה באתר ובכל אמצעי אחר לארגון מקשיבים. אין שום חובה להזדהות בשום פרטי מזהה, אבל מצד שני אנחנו לא נוכל לטפל בפניות ללא פרטי זיהוי. למעט מקרים בהם הפניות הם לקו החם בהם ניתן לפנות בשמות בדויים ופרטים בדויים ובכל זאת אנחנו נטפל בפנייה בדיסקרטיות רבה.
 13. כלל הפרטים שאנו נחשפים ו/או נחשף אליהם בעתיד על ידי הקו החם או בכל פנייה וטיפול כל שהיא דרך הארגון. אנו מתחייבים לשמור בדיסקרטיות רבה.
 14. במידה ואתם פונים לקו החם באמצעים השונים לרבות כל כלי המדיה בהם אנחנו נותנים מענה, פרטי הטלפון ממנו התקשרתם חשופים לנו ואנחנו שומרים עליהם בדיסקרטיות רבה ורק המתנדיבם/ות ואנשי המקצוע הרלוונטיים עשויים להיות חשופים אליהם.
 15. במידה ותרמתם לנו דרך העמוד תמיכה בעמותה ולא קיבלתם קבלה באופן אוטומטי, נשמח שתצרו עימנו קשר בטופס יצירת קשר באתר ונשלח לכם קבלה.
 16. לכל יצירת קשר עם מנהלי/ות הארגון והאתר ניתן לפנות באחד מהאמצעים הבאים: טלפון 079-5913596 שלוחה 5 ו/או במייל: makshivim.2@gmail.com ו/או בנייד: 054-2044915 ו/או בכל טופס של יצירת קשר המופיע באתר.

Venchi

היי, שמחים להכיר לך את ונצ'י, 
הוא כאן כדי לתת לך מענה מהיר בקו החם שלנו, להקל עליך בפתיחת פנייה, ולמצוא עבורך מענה מתאים. 

דילוג לתוכן