תמיכה בעמותה

העמותה המפרנסת היחידה בבית

אנו ממנים את עצמנו מתרומות שלכם, וכל תרומה שלך קטנה או גדולה היא ענקית עבורנו. זה עוד לב ענק שאתה מכניס לתוך מסלול ההצלחה בזכותך העמותה תמשיך להפעיל את המיזמים. הקו החם שעוזר למאות אנשים בכל שעות היממה יזקף לזכותך. אתה הולך לישון כאשר אתה יודע שעם הכסף שלך עושים טוב ולא רק מותרות לסיוע רגשי אלא סיוע חירום שמציל חיים בואו להיות שותפים.

וואו, נשמח לפרט בדיוק רב במידת הצורך, אבל בגדול? בעיקר תחזוקה. כדי שידעו על הקו החם שלנו אנו צריכים להגיע לאנשים.. אנו נעזרים מפה לאוזן אבל זה לא מספיק יש הרבה אנשים שצריכים אותנו אבל אנו צריכים להגיע אליהם ולספר להם שאנו קיימים. הקו החם פועל על ידי מרכזייה שיש לה עלות חודשית גבוהה, וכ"כ מוקדנים אשר עובדים מסביב לשעון 24 שעות לקבל את הפניות. (אנשי מקצוע עובדים בהתנדבות אך לא הם מקבלים את השיחות) תחזוקה של חונך רגשי מקצועי לפני הכשרה 36 אלף ₪ לשנה. ההכשרה של המוקדנים יש לה עלויות אמנם מעט מאוד אך זה מצטבר. אנחנו מסבסדים עלויות של מטפלים ואנשי מקצוע שהעלויות שלהם רבה וזאת עבור משפחות מצוקות שאין להם כלל את האפשרות לשלם על טיפול רגשי. שכירות של הקליניקות. וכל זה עבור דבר אחד הצלת חיים ואת/ה שותף/ה בזה.

כרגע לא, מנהלי העמותה ברוך השם מתפרנסים כל אחד במקצוע האישי שלו, אך יש לנו מכנה משותף שאנו רוצים לעזור ולסייע והאינטרס שלנו הוא סיפוק. וכמובן אנו מאמינים שאנו עוזרים והבורא מחזיר כפליים.

תרומה זה אומר שהמנטליות שלך היא חיובית ושאתה מונע ממקום של עושר והצלחה, דבר נוסף אין ספק שכולנו מאמינים שתתן טוב לעולם והעולם יחזיר לך בחזרה. ויתר מכך גודל השכר של מי שתורם לאנשים עניים וזקוקים לך הוא ממש בגדר של מציל חיים. תחשבו על אותו בחור שהמחשבות שלו בשעה 03.50 לפנות בוקר הם לשים קץ לחייו ולמה? כי כבר אין מי שיהיה איתו שם להתנדב. ברגע שהוא מחייג לקו החם והמוקדנים שלנו פותחים קריאה אנו יודעים את מיטב אנשי המקצוע שיודעים לתת את המענה המהיר ביותר למצוקה זו. הצלנו אותו אנחנו השליחים שלך.

הרב שטיינמן זצוק"ל ועוד גדולי ישראל כמו הרבה עובדיה יוסף זצוק"ל התבטאו מספר פעמים בביטויים כמו: "מי שדואג לילדים של הקב"ה הקב"ה דואג לילדים שלו וביטוי נוסף "מי שמשמח את שלי אני משמח את שלו".

למה לתרום לכם יש הרבה עמותות

נכון. כל אחד ואחת למה שיותר מחבר אתכם אבל אנו בטוחים שאם כבר אתם נמצאים כאן אתם מבינים את הערך הגדול ומשמעות ההצלת חיים שבתמיכה הרגשית שאנחנו נותנים.

אכן כן. גדולי ישראל והרבנים נתנו את האישור לכך משום שהם מודעים לגודל ההצלת חיים שיש בפעילות של העמותה ואף העזרה בין היתר לילדים של משפחות בני תורה שההורים השקיעו את חייהם בלימוד תורה ואין כסף בבית להגן על הילדים לסיוע הרגשי.

וכידוע לנו גודל השכר של מפרישי המעשרות, הרי אם גם ככה אתם מעשרים בואו תעבירו את המעשר לעמותה שמצילה חיים ממש! ובורא עולם אחד מהמצוות היחידות אשר אמר לעם ישראל "בחנוני נא בזאת" כל המעשר יתעשר.

ראשית מומלץ לבצע הוראת קבע גם בסכום קטן, ניתן לבצע הוראת קבע על הכרטיס אשראי אשר לא תופסת מסגרת ובכך לא להכביד על האובליגו. שנית ניתן לתרום סכום חד פעמי כל מה שביכולתך לתרום בכרטיס אשראי ולחלק את הסכום בתשלומים עד 12 תשלומים.

אפשרות נוספת ניתן לתרום במזומן במעטפה סגורה במשרדי העמותה הראשיים אשדוד / ירושלים / אילת / ומחוז צפון.

אפשרות נוספת לתרום בשיק לכל תאריך שנוח לכם ולרשום עבור עמותת מקשיבים מס' 580693612 ולשלוח לכתובת 'השישה עשר 29 דירה 4 ירושלים ולרשום עבור עמותת מקשיבים או לשלוח באופן פיזי שליח למשרדי העמותה הראשיים כנ"ל (ניתן ליצור קשר ואנו נשלח שליח)

אפשרות נוספת  – העברה בנקאית

ע"ש מקשיבים (ע")

בנק פועלים (12)

סניף: 699

חשבון – 563267

אנו עובדים על זה כעת אך אם זה חשוב לך מאוד צרו איתנו קשר בטלפון:  3596* שלוחה 4 וננסה לעזור. או במספר 079-5913-596

ראשית אתה יכול לבחור בלינק ולדעת בדיוק לאן התרומה שלך הולכת וכמו כן אם תרצו נדאג לעדכן אותך שבקשתך בוצעה ואף להסב לך אושר על ידי תיעוד מרגש לבקשה שלך.

דבר נוסף יש לך אפשרות להצטרף לקבוצה זו בווצאפ בה אנו דואגים לעדכן את התורמים שלנו בפעילות שאנו מבצעים בשטח ובהתקדמויות של הפרויקטים.

בוודאי, אנו מאוד נשמח שהפעילות של העמותה במיזם שאתה חושב שהיה יקר מאוד למנוח ואנו בתרומה שלך למיזם ספציפי נדאג לרשום אותו לפי הפעילות שהתרומה שלך תספיק. על שם המנוח.

וכמובן ככל שהתרומה תספיק למיזם ספציפי לאורך זמן ניתן להוסיף שם למיזם המיוחד הזה ע"ש המנוח ובכך להנציח אותו יותר ולכבד את מורשתו.

אנו נשמח לקחת בזה חלק. מוזמנים ליצור קשר בעמוד יצירת קשר או לשלוח פרטים למייל: makshivim.2@gmail.com

''כל המציל נפש אחת מישראל כאילו קיים עולם מלא''

Venchi

היי, שמחים להכיר לך את ונצ'י, 
הוא כאן כדי לתת לך מענה מהיר בקו החם שלנו, להקל עליך בפתיחת פנייה, ולמצוא עבורך מענה מתאים. 

דילוג לתוכן