מקשיבים בחירום ובשגרה

היי, נעים מאוד. אני ונצ'י. ואני כאן כדי לעזור לך למצוא עבורך מענה מתאים בקו החם שלנו. וכן כל סיוע נפשי רלוונטי יתחיל בשיחה ראשונית איתי. ואני אעשה הכל כדי להעביר את הפנייה שלך בצורה המקצועית ביותר לאנשי מקצוע.

דיסקליימר (!)

  1. המענה בתקופת חירום ניתן אך ורק על ידי אנשי מקצוע מוסמכים כמו: פסיכולוגים ועו"ס ובעלי תואר שני טיפולי עם ניסיון במתן מענים בעלות אופי חירום וטראומות.
  2. בשגרה, יש גיבוי של מדריכים שנותנים מענה ברובם סטודנטים למקצועות הטיפול בבריאות הנפש שעוברים הכשרה ארוכה והדרכה מקצועית שוטפת.
  3. בחירום המענה מוגדר כהתערבות ראשונית, ובמקרים מסוימים מצריך התערבות נוספת.
  4. בכל מקרה בו הנך מרגיש/ה שחל שינוי במצבך הנפשי מומלץ לדווח על כך לרופא משפחה ו/או פסיכיאטר ו/או איש מקצוע בעל סכמות במרפאה שהנך מבוטח בה.
  5. בשגרה, המענה אינו טיפולי ולא נועד להחליף טיפול. ומטרתו לאפשר אוזן קשבת ותמיכה להפגת בדידות, והכוונה ראשונית במידת הצורך.
  6. בפנייה שיש בה סכנת חיים מידית עבורך או עבור אדם בסביבתך יש לפנות למוקד 100 ומוקד 101 ולא אלינו.
  7. המידע שאתם מוסרים הינו אנונימי ו/או נתון לבחירה אישית שלכם. יש לכם את האפשרות לבחור אם לעצור את השיחה בכל רגע נתון.
  8. המדריכים מחויבים בשמירת סודיות על פי כללי האתיקה המקצועית ולכן גם אם בחרתם לחשוף מידע אישי מזהה, זהו מידע שלא יהיה חשוף לגורם אחר מלבד המדריך ו/או איש מקצוע בבריאות הנפש לצורך ביקורת מקצועית אשר חתומים על הסכם סודיות מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.
  9. חשוב לדעת כי המדריכים שנותנים לכם מענה פעמים רבות חשופים למס טלפון שלכם וזאת על מנת שיוכלו ליצור קשר לאחר פתיחת פנייה. זה נעשה מתוך אחריות אישית ומקצועית, המדריכים חתומים על דיסקרטיות ושמירת סודיות על פי אתיקה מקצועית שמרנית.
  10. במקרה שבו יש חשש לסכנת חיים לכם או למי בסביבתך אנו לא נוכל להבטיח שמירת סודיות בנוגע לזה מפאת חובתנו על דיווח ומניעת מצבים מסכני חיים.

Venchi

היי, שמחים להכיר לך את ונצ'י, 
הוא כאן כדי לתת לך מענה מהיר בקו החם שלנו, להקל עליך בפתיחת פנייה, ולמצוא עבורך מענה מתאים. 

דילוג לתוכן