טיפולים בסבסוד

אנחנו כאן כדי לסייע

עלויות הטיפולים הרגשיים וכל סיוע כזה או אחר הן באבחונים למצב הרגשי של הילדים, מצוקות קשב וריכוז, טיפולים בזוגיות עולם המון כסף וזה מהווה נטל כבד על משפחות ואוכלוסיות במצב סוציו-אקונומי נמוך, משפחות מהפריפריה, ואף מקהילות מסוימות שחיים גם כך במצב כלכלי קשה מאוד.

לא רק שהם רעבים ללחם וצמאים למים הנפש צריכה את הריפוי שלה. ושלא תחשבו לרגע שאנחנו מדברים פה על מותרות, כי בזמן שהנפש לא מקבלת סיוע נורמטיבי וגדלים במצב כזה של הזנחה רגשית זה בסוף גורם למה שאנחנו רואים ברחוב. נערי רחוב, אלימות, גירושין, בתים מפורקים, כעס עצמי ואשמה שיכולה להוביל לאלכוהוליזם, לנרקומניות, סמים, ואף למקרים הגרועים ביותר שאנשים שמים קץ לחייהם.

אז אנחנו כאן למנוע את כל זה! לדעת שעשינו את כל מה שאנחנו יכולים, ואתם אגב יכולים להיות שותפים לזה (למידע נוסף לחצו כאן) אנו מרגישים שמחובתנו להרים את הכפפה ולתת את הסיוע. ולשם כך איגדנו לתוך מקום אחד את מיטב אנשי המקצוע שאף חלק מהם מתנדבים גם בקו החם של מחלקת ענ"ד. אשר מוכנים להגיע להסדר למי שפונה אלינו דרך העמותה ועונה על הקריטריונים בשאלון המפורט למטה. לסבסד בצורה חלקית או מלאה את הליווי הרגשי ככל שנצטרך ולזמן המתמשך עד לעלייה חזרה על המסלול את בני המשפחות ואת הפונים לעזרה

 

*אין לראות בכך כהבטחה לסיוע בסבסוד הטיפולים.

השירותים שלנו:

משפחות ו/או יחידים אשר מתמודדים עם עול כלכלי ומצבם לא מאפשר להם לפנות לקבל סיוע רגשי לילדים או לעצמם. לאחר מילוי שאלון בסניפים או דרך האתר. הוועדה תחזיר לכם תשובה על גובה הסבסוד. ו/או אזורי פריפריה. מתן התשובה תהיה במייל ועד 14 ימי עסקים.

מכיוון שארגון מקשיבים בוחרים בקפידה את מיטב אנשי המקצוע מדובר באנשי מקצוע עם קליניקום פרטיות אשר לוקחים לשעה בין 250-750 ₪ לפגישה מקצועית (לפני סבסוד של מקשיבים)

זה משתנה לפי הבדיקה שאנו עורכים לאחר מילוי השאלון של בדיקת זכאות, אנו מציעים לכם לפנות אלינו ללא שום קשר הן מהמקום המקצועי והאתיקה שלה אנשי המקצוע של מקשיבים מתחייבים, וכמובן לייחודיות כמו טווח טיפול מקצועי, קצר וממוקד, ועד לליווי מתמשך, ועוד. לאחר בדיקה של הפרטים שנקבל מיד נציג/ה מטעם העמותה ייצור איתך קשר לעדכן כמה סבסוד מגיע ו/או במייל שאותו רשמתם בטופס. ולקבוע מועד לפגישת אבחון והערכה והמשך ליווי.

חשוב לציין כי פגישת ייעוץ והערכה ראשונית הינה ללא עלות

אנחנו מאפשרים בנוסף על הסבסוד, פריסת תשלומים נוחה עבור הסיוע.

בכדי לדעת מה הכי קרוב לאזור המגורים שלך, הנציגה שתחזור אליך לאחר מילוי השאלון תדע לכוון אותך לשם, ובנוסך יש אפשרות לצפות בהמשך הדף במיקום הסניפים שלנו ברחבי הארץ שבהם יש קליניקות. 

מעבר לכך אנחנו עובדים עם מטפלים/ות בעלי/ות קליניקה פרטית ולכן הפריסה הינה רחבה בכל רחבי הארץ.

כן. אנו עושים ככל יכולתנו להנגיש את כל מערך בריאות הנפש למקום אחד ולהנגיש אותו לאנשים שזקוקים לו באופן מידי. לאחר שנציגים מטעמנו יצרו קשר ראשוני נדע לכוון גם מה צריך.

פונים אלינו, ויש לנו שעות של קבלת קהל בסניפים  אשר ניתן להגיע בעלות סמלית ולהתייעץ וכמובן לקבל הכוונה להמשך הדרך. צרו קשר במרכזייה 3596* שלוחה מספר 3 לתיאום פגישת ייעוץ. או פשוט מלאו את הטופס למטה.

טופס לבדיקת זכאות סבסוד סיוע רגשי

****המידע שנמסר מוצפן מקצה לקצה ומאובטח בדיסקרטיות ואתיקה מקצועית****

לצערנו לא נוכל לטפל בטופס ללא פרטים מלאים.

מה שמסומן בכוכבית הינו חובה.

**במידה והנך רוצה לשלוח את האישורים והקבצים המצורפים בקובץ נפרד למייל. יש לשלוח למייל: makshivim.2@gmail.com

יש לכתוב מס ת.ז במייל לצורך צירוף הקבצים לבקשה בטופס המקוון.

 ***תשובות לבקשה ישלחו למייל עד 14 ימי עסקים. (שימו לב כי הועדה עשויה לדרוש אסמכתאות נוספות לאימות בקשתכם)

נעזרתם על ידי מקשיבים ובא לכם לפרגן לנו?
אנו כמובן נשמור על האנונימיות שלכם

Venchi

היי, שמחים להכיר לך את ונצ'י, 
הוא כאן כדי לתת לך מענה מהיר בקו החם שלנו, להקל עליך בפתיחת פנייה, ולמצוא עבורך מענה מתאים. 

דילוג לתוכן