מרכז הכשרה

העמותה מפעילה מרכז הכשרה והעצמה לציבור הרחב בדגש על אוכלוסייה חלשה, המצוקה שקיימת והיא אם כל הבעיות והמצוקות זה חוסר ידע, בהכשרה הבוגרים שלנו מדברים על זה שזה חובה לכל בית בישראל ואנחנו שומעים משפטים כמו: "מה אם הייתי יודעת את זה לפני כן" אבל האמת היא שאף פעם לא מאוחר.

פעילות המרכז

הרצאות וימי עיון:

הפתוחות לקהל הרחב, ולמגוון האכלוסייה בתחומי עניין המדברים לכל אחד ואחת, בזוגיות, חינוך, משפחה, ער"ן (הכשרות לעזרה ראשונה נפשית) מתוך מטרה וחזון שככל שיהיה לנו יותר ידע על העולם הרגשי שלנו נוכל לנהל מצבים בצורה בריאה ואף למנוע אסון כבד בטווח הרחוק.

סדנאות הנחיית הורים:

בקבוצות והן אחד על אחד במרכזים של העמותה ברחבי הארץ, מתוך רצון עז לסייע להורים בדור שלנו עם ההתמודדות שהולכת ומתעצמת בתקופה האחרונה, תוך מטרה וחזון לחזק את הקשר הרגשי בין הורה לילד ובכך לתרום לחיזוק מערכת החיסון הרגשית. וכמובן ההורים שעובדים כל כך קשה ואף הם זקוקים להכוונה וסיוע ייעוץ ואף מילה טובה כדי להתעודד ולחזק את הכוחות מחדש.

קבוצות תמיכה

להתמודד ביחד זה כוח, אנחנו כבני אנוש אוהבים חברה ואם אפשר לנצל את זה ככלי טיפולי אז אנחנו שם, תמיכה חברתית מהווה מקור עיקרי וחשוב ליכולתו של אדם להתמודד בהצלחה עם קשיים ומצוקות. האדם הוא "מנגנון רגשי חברתי" – הוא מעורב כמעט תמיד, החל מרגע לידתו, במהלך התפתחותו ובמשך חייו במערכות בין-אישית במסגרות שונות. המשפחה, המהווה את קבוצת התמיכה החברתית הראשונית, מספקת מקור ביטחון פיזי ונפשי. בהמשך, במהלך חייו, האדם מפתח קשרים חברתיים עם יחידים וקבוצות שהופכים להיות עבורו מעין "רשת ביטחון"

עמותת מקשיבים מפעילה קבוצת תמיכה לכלל האכולוסייה בקבוצות קטנות ואיכותיות תוך מטרה אחת לסייע ככל יכולתנו במהלך הליווי למשפחות ויחידים עד להשגת המטרות בצורה טובה. בין הקבוצות שקיימות בתחומים שונים הבולטים שבהם: גירושים, הפרעות אכילה, אובדנות, העצמה והתפתחות אישית.

מוזמנים להצטרף אלינו.

קבוצות דיסקרטיות.

קורסים מקצועיים

לימודי NLP והכשרות של טיפולים רגשיים חדשניים כמו CBT ועוד. עם שיתוף מכללות הגדולות בארץ מתוך רצון להנגיש את הידע להורים ולשפר את המיומנות של המחנכים/ות במוסדות חינוך. לימודי תעודה אשר יסייעו לך להמשיך לגדול בתוך העשייה שלך וליצור לך קריירה משלך. מרכז ההכשרה פועל בשיתוף עם המכללות גם בנוגע למלגות לימודים אשר מועברים לסטודנטים/ות מתנדבים בארגון. אז התירוצים נגמרו >> בואו ללמוד.

Venchi

היי, שמחים להכיר לך את ונצ'י, 
הוא כאן כדי לתת לך מענה מהיר בקו החם שלנו, להקל עליך בפתיחת פנייה, ולמצוא עבורך מענה מתאים. 

Skip to content