שלום ויינברגר

מטפל רגשי מוסמך

מטפל רגשי מוסמך, אשר עושה ימים ולילות עבור הקהילה והאנשים אשר זקוקים לעזרה וסיוע. איש חינוך ידוע. מתנדב בקו החם של מקשיבים בתחום נוער וחינוך. זה כ-15 שנים שאני מתעסק בחינוך במגוון גילאים מהקטן ועד הגדול, ומאז שאני זוכר את עצמי עוד בגיל ההתבגרות, ניחנתי באומנות ההקשבה, הייתי אדם עם אוזן קשבת לקשיי האנשים שמסביבי. ראיתי בכך מתנה עצומה מבורא עולם להאזין לכאבם של אנשים, לגלות אמפתיה כלפיהם תוך כדי הענקת חוויית הבנה והכלה. רק היה משהו שמאד הציק לי בשליחות הזאת, חסרו לי כלים מקצועיים ומדויקים אשר יכולים באמת לשפר ולשנות
החיים של אנשים.
תהיתי ביני לבין עצמי: מה אני יכול לתת להם? מהו הכלי שבו יוכלו לשנות את התחושות הכואבות שלהם? את החוסר וודאות שיש להם? ההתמודדויות שלהם? החוויות הכל-כך מתסכלות וממררות כל חלקה טובה בחיי היום יום?
ומצד שני הרי אני מלמד מוצלח ב"ה, ומה לי ולכל הנושא הזה? למה להיכנס בידים ובמחשבה תחילה לתוך נעליים גדולות?
עד שהגעתי לגרפולוג שקרא מתוך הכתב שלי והתבטא "כל יום שעובר ואינך תורם מכוחך לעזור לזולת – הרי אתה חוטא! ה' נתן לך כוחות לעזור לזולת, וצא בכוחך זה ועלה והצלח!"

שמח להתנדב ולהיות חלק ממערך המתנדבים בארגון ולסייע ככל יכולתי.

גיוס חירום! עזרה נפשית דחופה

בזכות התרומה שלך נמשיך את פעילות הקו החם בעמותה שמאפשרת לנו לסייע למגיפת הבדידות הקשה עד כדי מניעת אובדנות והצלת חיים למעלה מ- 43,800 שעות שאנחנו מקשיבים, תומכים במבוגרים ומקשיבים לילדים במוסדות חינוך, מייעצים, ונותנים את הלב שלנו. עכשיו הגיע הזמן לעזור לנו.